Grup Hepsi Fan ♥
Selam GHFF Ziyaretçisi..!
Ben Buranın sahibi Kumsal.
Sitemizi Gezebilirsin..
Ancak bazı bilgileri görmek için üye olmak gerekir..
Üye olursan Pişman Olmassın :)
Hemde Grup Hepsi hakkında herşeyi Bulabilirsin.
Ama ben onların fanı değilim diyorsan
Olsun burda hem eğlence hem aile
hem de paylaşım dolu..
Hemde her ünlü hakkında..
Hadi gel 'Üye Ol'a tıkla kayıt ol.
Ben zaten üyeyim diyorsan
'Giriş yap.Ve sende Eğlen

GHFF Yönetim
Grup Hepsi Fan ♥
Selam GHFF Ziyaretçisi..!
Ben Buranın sahibi Kumsal.
Sitemizi Gezebilirsin..
Ancak bazı bilgileri görmek için üye olmak gerekir..
Üye olursan Pişman Olmassın :)
Hemde Grup Hepsi hakkında herşeyi Bulabilirsin.
Ama ben onların fanı değilim diyorsan
Olsun burda hem eğlence hem aile
hem de paylaşım dolu..
Hemde her ünlü hakkında..
Hadi gel 'Üye Ol'a tıkla kayıt ol.
Ben zaten üyeyim diyorsan
'Giriş yap.Ve sende Eğlen

GHFF Yönetim
Grup Hepsi Fan ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ Grup Hepsi Fan ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
diziefsanesi.forums.fm/ Bu Sitedeyiz

CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır

YazarMesaj
Kumsal24
Admin
Admin
Kumsal24

CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır Empty
MesajKonu: CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır   CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 5:07 pm

Kaliteli yabancı yapımlarıyla dikkat çeken CNBC-e, yeni sezonda beş yeni diziyi daha çatısı altına aldı.

20 Eylül Pazartesi itibariyle dizilerde yeni sezon açılışını yapacak CNBC-e yine birbirinden iddialı dizileriyle ekranlarda.

İşte CNBC-e'nin Yeni Sezon Bombaları

CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır Picture
Unnutural History her Pazar saat 20:00
Bu hikayede doğal gitmeyen bir şeyler var. Adı Henry Griffin. Hayatının büyük bir kısmı kimselerin gitmediği yerlerde geçiyor, dünyanın tüm kültürlerini yakından tanıyor. Şimdi onu aksiyonun hiç eksik olmadığı, bilinmezlerle dolu bir macera bekliyor. Bu eğlenceli bir gençlik dizisi tarihle iç içe geçmiş hikayesi ve peş peşe baş döndürücü bir hızla gelişen olaylar zinciri, izleyenlerin belleklerinde hemen Indiana Jones’u çağrıştırıyor.

Veronica Mars her Çarşamba saat 20:00
CNBC-e’nin sevilen fantastik dizisi Heroes’un yıldızları arasında yer alan Kristen Bell’in başrolü üstlendiği dizi, olağanüstü atmosferi, birbirinden parlak oyuncuları, popüler müzikleri ve sürükleyici hikayesiyle alışılmış gençlik dizilerine rest çekiyor. Kısa sürede TV’nin kültleri arasına giren Veronica Mars’a adını veren karakter, Neptune kasabasının tüm karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya kararlı. Eskiden Neptune Lisesi’nin popüler gençlerinden biri olan Veronica’nın hayatı en yakın arkadaşı Lily Kane’in gizemli ölümünün ardından tepetaklak olacak.

Hot in Cleveland her Perşembe saat 20:00
Los Angeles’ın gençlik ve mükemmellik takıntısıyla çevrelenen orta yaşlarını geride bırakmış üç kadın, bir tesadüf eseri gittikleri Cleveland’da hayatı yeniden keşfediyor. Hot in Cleveland kadınlarının ikinci baharı Eylül’de başlıyor. Ayrıca Elka rolünde, bir televizyon efsanesi olarak hafızalara kazınan Altın Kızlar dizisinde Rose Nylund karakterine hayat veren muhteşem Betty White’ı izliyoruz.

Memphis Beat her Perşembe saat 21:00
My Name is Earl’de karmanın peşine düşen Jason Lee, yepyeni dizisinde Elvis aşığı bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor. Bir dedektif düşünün. Elvis’in memleketi Tennessee, Memphis’te yaşıyor. Kendisini “Elvis’in mirasçısı” olarak görecek kadar blues ve rock & roll tutkunu. Hayattaki en büyük zevklerinden biri sahneye çıkıp şarkı söylemek ve Kral’ın ölümsüz eserlerine yeniden hayat vermek... CNBC-e ekranlarında bu ay başlayacak komedi dizisi Memphis Beat’in baş kahramanı Dwight’tan bahsediyoruz. Elvis hayranı, ana kuzusu dedektifimizi CNBC-e’nin sevilen dizilerinden My Name is Earl’ün esas adamı Jason Lee canlandırıyor.

Spartacus: Blood and Sand her Pazar 23:00
Yaşadığı yerden, sevdiği kadından zorla koparılan bir adamın, arenalarda küllerinden yeniden doğuşunu anlatan Spartacus: Blood and Sand. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel effect tekniklerinden yararlanılarak çekilen Spartacus: Blood and Sand ile bir kez daha hayat buluyor. Gladyatörlerin şampiyonu Spartacus’ü Galler kökenli Andy Whitfield canlandırıyor. Yıllarca bizi ekran başına kitleyen Zeyna rolünden tanıdığımız Lucy Lawless ise Spartacus’un bağlı olduğu gladyatör evinin sahibinin hırslı karısını canlandırıyor.
https://gruphepsim.aforumfree.com

CNBC-e'nin Yeni Bombaları Sezona Hazır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özel ve Yeni